Selle müügiplatsi "aedikutesse" on kogutud Karitsu Rantšo poolt pakutavad tõupuhtad lihaveised.
Karitsu Rantšo tegeleb lihaveiste tõuaretusega ja veiseliha tootmisega aastast 1995. Peamisteks tõugudeks on limusiin ja akviteeni hele. Lihaveised on karjatatud Raplamaal Kaiu valla Karitsa küla lopsakatel rohumaadel ning Läänemaal Matsalu taimerikastel puisniitudel.

Tehnika müügiplats

MÜÜA töökorras kasutatud heinapress CLAAS 46 Roto Cut 

MÜÜDUD!Eelmisel aastal sai soetatud tuttuus press ning see töötas eeskujulikult. Seega otsustasime oma viimased paar aastat sisuliselt seisnud vana tööhobuse maha müüa. Tegemist on lihtsa Claas 46 Roto Cut pressiga, millel on lai kogur ja loomulikult võrk-sidumine. Piltidel näevad "olulised" pinnad roostega kaetud just sellepärast, et see on meil seisnud paar aastat varus ja teinud ehk üldse kokku vaid mõnisada rulli viimastel aastatel. Silo on sellega tehtud ainult bioloogilist konservanti (Sil-All) kasutades.
Sobib vast väiketalunikule, kellel ongi vaja vaid mõnisada rulli aastas teha - töökindel ja ilma liigse elektroonikata. Loomulikult ei ole see veatu, kuid viimati igal juhul töötas ja peaks olema võimalik traktori taha panna ja ... tuld ...


Hind:  5000 eur + KM

Videot töötavast pressist saad vaadata: https://youtu.be/S7HCrdt2fDU.
Kes soovib vaadata/proovida, võtke ühendust  tel 5069 094 või jaanus.vessart@gmail.com